Wczytywanie...

"NA NOŻE" NA FESTIWALU FILMOWYM W LONDYNIE

2019-09-03

Film „Na noże”, z udziałem Daniela Craiga, Chrisa Evansa, Jamie Lee Curtis i Toni Colette, zostanie zaprezentowany podczas Festiwalu Filmowego w Londynie.

Film „Na noże”, z udziałem Daniela Craiga, Chrisa Evansa, Jamie Lee Curtis i Toni Colette, zostanie zaprezentowany podczas Festiwalu Filmowego w Londynie.
Produkcji, w reżyserii Riana Johnsona, w której pojawią się także Ana De Armas, Katherine Langford i Christofer Plummer zostanie pokazana 8 października jako główny film festiwalu w cyklu American Express Gala. Będzie to europejska premiera. 

Do regularnej dystrybucji film wejdzie 29 listopada.

NA NOŻE (Knives Out) 
PREMIERA: 29 LISTOPADA 2019  

Reżyseria: Rian Johnson („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”, „Looper: Pętla czasu”, „”)  
Obsada:
•       Daniel Craig („Spectre”, „Skyfall”, „Dziewczyna z tatuażem”, „Opór”, „Monachium”)  
•       Chris Evans („Kapitan Ameryka” - cykl, „Avengers” - cykl, „Snowpiercer: Arka przyszłości”, „Królowie ulicy”, „Niania w Nowym Jorku”)
•       Ana de Armas („Blade Runner 2049”, „Rekiny wojny”, „Kamienne pięści”, „Anabel”)
•       Jamie Lee Curtis („Halloween”, „Prawdziwe kłamstwa”, „Rybka zwana Wandą”, „Chihuahua z Beverly Hills”
•       Toni Collette (“Dziedzictwo. Hereditary”, “Szósty zmysł”, “Był sobie chłopiec”, “Mała miss”) 
•       Don Johnson (“Pozycja obowiązkowa”, „Django”, „Maczeta”, „Tin Cup”, „Policjanci z Miami” – serial)
•       Michael Shannon („Kształt wody”, „Zwierzęta nocy”, „Droga do szczęścia”, „Take Shelter”, „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”)
•       Christopher Plummer („Wszystkie pieniądze świata”, „Debiutanci” - OSCAR, „Informator”, „Piękny umysł”, “Dziewczyna z tatuażem”)    

Gatunek: thriller / komedia
Produkcja: USA 2019
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films  

Gwiazdorska obsada z Danielem Craigiem (James Bond) i Chrisem Evansem (Kapitan Ameryka) na czele, w thrillerze reżysera „Gwiezdnych wojen”. Nowoczesne i pełne czarnego humoru podejście do klasycznej kryminalnej zagadki w stylu mistrzyni gatunku Agathy Christie. Słynny autor powieści kryminalnych Harlan Trombley zostaje znaleziony martwy w swej posiadłości dzień po 85-tych urodzinach. Śledztwo prowadzi równie elegancki, co dociekliwy detektyw Benoit Blanc. Dzień przed fatalnym zejściem Trombleya w jego posiadłości odbyła się huczna uroczystość z udziałem jego dość szczególnej rodziny. Detektyw Blanc podejrzewa wszystkich, łącznie z najbardziej oddaną służącą denata. Z determinacją i wprawą przedziera się przez sieć rodzinnych zależności, zawiści, wzajemnych oskarżeń i finansowych oczekiwań. Motyw ma tu każdy, jak to w rodzinie. Okazji podczas urodzin seniora rodu również nie brakowało nikomu, ale sprawca może być tylko jeden. Zamknięci w luksusowej posiadłości, poddani nieszablonowym metodom śledczym Blanca, „bliscy” Trombleya zmuszeni są do podjęcia morderczej gry, której wynik do ostatniej chwili pozostanie zagadką.