Wczytywanie...

ODDAJ KREW JAK RAMBO

2019-09-03

#KREWZAKREW

John Rambo powraca. Już 20 września na ekrany kin wejdzie film „Rambo: Ostatnia krew”
Główny bohater znowu będzie musiał wymierzyć sprawiedliwość i przelać dużo krwi. Aby wynagrodzić wyrządzone krzywdy, Rambo postanowił zaangażować się w ważną i bardzo pożyteczną misję.  

Monolith Films oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa Krew za krew! Z okazji zbliżającej się premiery najnowszej części przygód Johna Rambo, zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję i zrobienia czegoś dobrego dla innych.

11 września w Warszawie (parking przy Pałacu Kultury i Nauki) wszyscy chętni będą mogli oddać krew i odebrać unikatowe gadżety z filmu „Rambo: Ostatnia krew”.  
Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/373434416681627/

Aby móc oddać krew, należy odpowiednio się do tego przygotować. Wszystkie niezbędne wskazówki znajdują się na stronie RCKiK w Warszawie (www.rckik-warszawa.com.pl).      

RAMBO: OSTATNIA KREW (RAMBO: LAST BLOOD)
PREMIERA: 20 WRZEŚNIA 2019    

Reżyseria: Adrian Grunberg („Dorwać gringo”)  
Obsada:
•        Sylvester Stallone („Niezniszczalni”, „Rambo”, „Rocky”, „Creed”, „Copland”, „Na krawędzi”, „Człowiek demolka”) 
•        Paz Vega („Grace księżna Monako”, „Porozmawiaj z nią”, „Selekcja”)
•        Louis Mandylor („Moje wielkie greckie wesele”, „Quest”)  

Gatunek: akcja
Produkcja: USA 2019
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films 

John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze pracują dla mafii, która z porwań młodych kobiet zrobiła dochodowy biznes. Próba ocalenia dziewczyny oznacza wypowiedzenie wojny armii bezwzględnych najemników. A wojna to żywioł Johna Rambo. Gdy jego przeciwnicy zrozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia, nie będzie już dla nikogo odwrotu. Okazywanie litości nie jest najmocniejszą stroną John Rambo. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni.  
Kino akcji dla prawdziwych twardzieli.