Wczytywanie...

TEN AGENT TO PRAWDZIWA GWIAZDA

2019-09-03

Trzecia odsłona klasyka kina akcji z Gerardem Butlerem w roli głównej już na ekranach kin.

„To nie Dwayne Johnson, nie Schwarzenegger, lecz zwyczajny chłopak z sąsiedztwa, który potrafi odnaleźć się w sytuacjach wymagających jego specjalistycznych zdolności. Widzowie wierzą mu i wierzą w niego” – tak Mike’a Banninga opisuje reżyser „Świata w ogniu”, Ric Roman Waugh.  

Trzecia odsłona klasyka kina akcji z Gerardem Butlerem w roli głównej już na ekranach kin.  
W „Olimpie w ogniu” uratował prezydenta i jego rodzinę z rąk północnokoreańskich terrorystów, którzy dokonali efektownej inwazji Białego Domu. W „Londynie w ogniu” wyruszył wraz z prezydentem na pogrzeb brytyjskiego premiera, po czym niemal w pojedynkę powstrzymał atak zaciekłych zamachowców pragnących zniszczyć świat demokracji. W „Świecie w ogniu” po raz pierwszy w swym życiu nie jest pewien, czy może ufać własnym ludziom.  

Udostępniliśmy wywiady:  
Gerard Butler https://youtu.be/pv5xEGnKR5M  
Morgan Freeman https://youtu.be/OzeHKRsqH6A  
Nick Nolte https://youtu.be/0q9xhRXrtbM    

W związku z premierą filmu „Świat w ogniu” zapraszamy do challengu z wykorzystaniem filtru „Agent”.
http://vm.tiktok.com/LtStEc/ Nagraj pomysłowego TikToka użyj filtru "Agent" oraz hasztagu #podejrzanasprawa. Weź udział w konkursie i wygraj kody na pełne akcji filmy dostępne na www.Cineman.pl
Regulamin konkursu: https://bit.ly/33VgMXp   

ŚWIAT W OGNIU (Angel Has Fallen) JUŻ W KINACH!
Zwiastun: https://youtu.be/39p5xLCWpTk    

Gerard Butler powraca jako agent Mike Banning, który tym razem musi stawić czoła FBI i innym tajnym służbom, w walce o swoje dobre imię i życie prezydenta.   Po tragicznym ataku terrorystycznym w Londynie, zakrojona na szeroką skalę walka z terroryzmem wydaje się przynosić efekty. Agent Mike Banning wierzy, że najgorsze już za nim. Nie wie, że w najbliższym otoczeniu prezydenta USA są ludzie, którzy chcieliby zmienić porządek panujący na świecie. Wkrótce prezydent znów staje się celem ataku dokonanego przy użyciu najnowocześniejszych technik wojskowych. Giną dziesiątki agentów, a życie głowy państwa wisi na włosku. O zaplanowanie zamachu oskarżony zostaje sam Banning. Ścigany przez wszystkie służby, musi udowodnić swoją niewinność i udaremnić kolejny decydujący atak. Jego jedynym sprzymierzeńcem jest dawno niewidziany ojciec, unikający cywilizacji były żołnierz, który wciąż wiele mógłby swojego syna nauczyć.